Hizmetlerimiz

ambar kargo

Ambar Kargo

Sadece Tüm Türkiye’ye değil, Gümrük Birliği’nin diğer ülkelerine de ambar kargo gönderiyoruz. Çin’den Rusya’ya hava yoluyla teslim edilecek malların ağırlığı, demiryolu ve karayolu ile nakliye için en az 20 kg olmalıdır.

Ambar Kargo nakliye maliyetlerinden tasarruf etmenin harika bir yoludur. Bu, trenle seyahat etme durumunda olduğu gibi yaklaşık olarak aynı şekilde çalışır – tüm vagon için değil, yalnızca yolcu koltuğunuz için ödeme yaparsınız. Böylece Ankara’dan yapılan ambar kargo taşımacılığında tam olarak “bagajınızın” kapladığı tutarı ödersiniz.

ankara-evden-eve-nakliyat

Evden Eve Nakliyat

İster Ankara içi İster Şehirlerarası İsterseniz uluslararası yetki belgeli araçlarımız ile sigortalı olarak evden eve nakliye hizmeti sunuyoruz.

ankara parsiyel kargo taşımacılık

Parsiyel Taşımacılık

Maliyetleri düşürmek ve siz değerli müşterilerimize daha uygun fiyatlar ile hizmet verebilmek için 7/24 Parsiyel Taşıma hizmeti veriyoruz.

ankara şehirlerarası nakliyat

Şehirlerarası Nakliyat

Şehirlerarası Nakliyat Mobilya taşımak , ev ve işyeri taşımak , inşaat malzemelerinin teslimi için şehirlerarası nakliyeye ihtiyacınız var. Ama hiç arabanıza yüklenmek istemiyorsunuz ve ne kadar paranın gideceğini düşündüğünüzde umutsuzluğa kapılıyorsunuz.

Kötü düşüncelere yer yok!
Bu siteye bakarsanız, her şey yolunda demektir.

Şirketimiz, uzun mesafe taşımacılığı da dahil olmak üzere çok çeşitli hizmetler sunmaktadır . 12 m3’ten 20 m3’e kadar bir yük bölmesi ile 2 tona kadar yük kamyon’ları sunuyoruz . Ne kadar uzak olursa olsun Türkiye’nin her noktasına ulaşım nakliye sağlayabiliriz . Kargonuzun taşınmadan önceki gibi geleceğinden emin olabilirsiniz ve zamanı takip edebilirsiniz – size yaklaşık olarak tam varış zamanını vereceğiz.

Örneğin, evinizden veya ofisinizden mobilya taşımak gibi uzun mesafeli taşımacılık yapmak istiyorsanız , bu aktivitede uzmanlaşmış ve kırılabilir eşyalara çok dikkatli yaklaşan ekiplerimiz tarafından valizlerinizin paketlenmesini de sağlıyoruz. Ek olarak, herhangi bir yükleme ve boşaltma faaliyetinde yardımcı olacak nakliyeciler sağlayabiliriz .

Şehirlerarası taşımacılıkta yararlanabileceğiniz bir diğer nakliye hizmeti de malzeme teslimidir. Ağır, hacimli veya dökme olarak her türlü ürünü teslim edebiliyoruz. Ürünlerin üretimi için farklı türdeki maddelerin uzun mesafeli yük taşımacılığı arzunuza cevap vereceğiz . Tehlikeli veya çok yanıcı maddelerin taşınması gerektiğinde danıştığımız uzmanlarımız var, bu sayede noktadan noktaya sorunsuz taşıma sağlıyoruz.

Şehirlerarası taşımacılıkta sunduğumuz bir diğer faaliyet türü de mobilya taşımacılığıdır . Dairenizdeki mobilyaların kaldırılmasını sağlayacağız ve talebiniz üzerine demonte ve montaj hizmetini verebiliriz.

Kırsal kesimde yaşıyorsanız ve şehrinizde iyi mobilya mağazaları yoksa , Ankara’daki bazı büyük mobilya mağazalarından mobilya veya beyaz eşya siparişi verebilirsiniz ve uzun mesafe yük taşımacılığı yapmıyorlarsa , ” Nakliye ” şirketine güvenin. “. Ankara’dan şehrinize ulaşım sağlayacağız ve yeni salon bölümünüzün montajı ile baş edemiyorsanız, montajında ​​​​yardımcı olabiliriz.

7/24 Arayın